שמירה על בריאות הילדים בעונות המעבר בעזרת שלושה צעדים פשוטים

אנחנו כהורים יודע שהדבר הטוב ביותר עבור בריאות ילדינו הוא מניעה ושימור של בריאות טובה.
השאלה היא איך עושים זאת, דווקא בימים אלו ובתקופה הקרובה שבה ילדים רבים חוו חולי ופנינו לקראת חילופי מזג האויר חשוב מאוד לחזק את המערכת החיסון של ילדינו.

חשוב להבין שהשאיפה צריכה להיות לחזק ולשמור על בריאות טובה אך לא מניעה מוחלטת של חולי וזאת מאחר שגם התמודדות עם חולי היא חשובה למערכת החיסון כך שהשאיפה צריכה להיות חיזוק מערכת חיסון וצימצום של חולי והכי חשוב מערכת חיסון חזקה המתמודדת עם חולי במהירות וביעילות וזה שכשלעצמו מעולה.

 

הצעד הראשון הוא תמיד המקום הרגשי.

חויות רגשיות אותם חווים ילדינו לעיתים מחלישות את המערכת החיסונית ולכן יש לשים את הדעת על כך ובכל מקרה כל ילד זקוק להרבה מאוד אהבה, חיבוקים ונישוקים, תשומת לב, טיולים, צחוקים והרבה ביחד. לעיתים בגלל העומס הרב שלנו כהורים אנו מפספסים זאת וחבל.

 

הצעד השני הוא התזונה.

ההמלצה היא לדאוג שילדינו יוכלו אוכל מאוזן, להפחית בסוכרים לבנים הכוללים קמח לבן, אורז לבן וכו’.

לכל אלו ניתן לתת תחליף מקמחים בריאים יותר ולהרגיל אותם לכך מגיל צעיר. גם נושא המתוקים יכול לקבל מענה ע”י “ממתקי טבע” כגון תמרים, סוכרים טבעיים ועוד.

הגבירו אכילת ירקות ופירות, שלבו את הירקות בכל ארוחה וכארוחות בניים תמיד הכינו צלחת יפה ומזמינה של פירות חתוכים.

הרבו בשתיית מים, לעיתים קרובות מידי נושא זה מתפספס…

 

הצעד השלישי הינו שינה איכותית.

לילדינו לעיתים קשה להרפות מהיום שהיה וללכת לישון, אך הקפדה על שעות שינה מספקות ושינה איכותית היא חשובה ביותר לשמירה על מערכת חיסון מחוזקת ואף חיונית לגוף כאשר הוא מתמודד עם תחלואה.

 

במידה וילדכם כבר חולה הקפידו לחזק אותו לפני שהוא חוזר למסגרת על מנת לא לחשוף אותו לפני שהוא מחוזק. הקפידו לא לחסן את ילדכם כאשר המערכת החיסונית שלו לא במיטבה והקפידו תמיד לחסן רק חיסון אחד כל פעם. כמו כן מומלץ בתקופה שלפני ואחרי חיסונים לתת לילדיכם תמצית לחיזוק המערכת.

אני ממליצה להשתמש בתכשיר ייחודי הנקרא וקסינצ’יק לתמיכה וחיזוק של מערכת החיסון.

התכשיר מבוסס על מיצוי טבעי מצמח האסטרגלוס ומתאים במיוחד לילדים.
מומלץ לעשות בו שימוש בתקופות שיש תחושה שמערכת החיסון נחלשת, בתקופות של שינויים, התחלות חדשות, אחרי חולי, בתקופות של חיסונים, בתקופות של חילופי מזג האויר ובכל זמן שעולה צורך לחזק.

 על מנת לקרוא עוד על הוקסינצ’יק לחצו על התמונה:

שתף את התוכן עם חברים: