מי אנחנו?

הסיפור של ד”ר קיי מתחיל לפני למעלה מ-50 שנה. משפחה ששורשיה עמוקים בתורת הצמחים המסורתית אשר בשילוב פיתוח מתקדם, הפכה למותג משגשג. בחיבור בין מסורת וקידמה מביאה ד”ר קיי את בשורת הצמחים בצורה מדויקת ועדינה בשיטת המיצוי הדינמי. ד”ר קיי היא מובילת שוק בפתרונות בעלי רכיבים טבעיים בלבד לילדים, ואצלה תמצאו מענה טבעי ושלם לכל אתגר עמו ילדכם יתמודד.

ד״ר קיי לילדים

המעברים בין חום לקור מייצרים תופעות שמזכירות את תקופת החורף אשר גורמים לנו לחפש דרכים מועילות ומהירות לשוב לאיתננו! כשמדובר בילדים הדאגה גוברת ואנחנו מחפשים דרכים להחזיר אותם במהרה לשגרה איתנה. בדיוק בשביל זה ד”ר קיי כאן כדי לייעץ לכם על דרכים טבעיות לעשות זאת.

שיעול וליחה

הילדים משתעלים? איך תבדילו בין שיעול יבש לשיעול ליחתי? צפו בלינוי הופמן, מנכ”לית ד״ר קיי, מומחית לצמחי מרפא ורוקחת טבעית, מסבירה על השינויים בין סוגי השיעול שהרבה הורים נוטים להתבלבל ביניהם.

קרוקצ׳יק

רונצ׳יק

שיעול יבש וסטרידור

הילד שלכם משתעל בקול צורם ונבחני? שיעול יבש שמתגבר בעיקר בלילה? אין דבר יותר מתסכל מלראות את הילד בזמן התקף שיעול ומתקשה לנשום. הקשיבו ללינוי הופמן, מנכ”לית ד״ר קיי, מומחית לצמחי מרפא ורוקחת טבעית, מסבירה איך ניתן להקל של השיעול הטורדני באמצעות דרכים טבעיות.

אף סתום

לאף סתום תפקיד חשוב בשמירה על מערכת החיסון שלנו מפני מחלות אחרות, ולכן כדאי לטפל באף סתום ממש בהתחלה. צפו בלינוי, מנכ”לית ד״ר קיי, מומחית לצמחי מרפא, מסבירה על כל מה שצריך לדעת.

אפצ׳יק

וייהרצ׳יק

נזלת שקופה

הילד שלכם עם נזלת שקופה ומימית, מתעסק באף ומרגיש לכם קצת חלשלוש? יכול להיות שהוא מתמודד עם התקררות, ויכול מאוד להיות שהיא תחזור שוב. הקשיבו ללינוי הופמן, מנכ”לית ד״ר קיי, מומחית לצמחי מרפא ורוקחת טבעית, מסבירה על התופעה המוכרת.

נזלת צבעונית וסמיכה

החורף מגיע וכל אמא מכירה את החוויה – היא מגיעה לקחת את הילד מהגן והנזלת מקשטת את פניו. חשוב לזכור! קיימות דרכים טבעיות להתמודדות עם נזלת צבעונית. בשביל להתאים את הטיפול הטבעי יש לזהות איזו נזלת יש ע”פ המרקם והצבע. הקשיבו ללינוי הופמן, מנכ”לית ד״ר קיי, מומחית לצמחי מרפא ורוקחת טבעית, מסבירה את כל מה שתרצו לדעת!

מרקצ׳יק

ד”ר קיי פרוסים בכל הארץ

מוצרי ד”ר קיי משווקים בסופר פארם, Be של שופרסל, ניצת הדובדבן וכמעט בכל חנות טבע ובבתי המרחקת הנבחרים בישראל. ניתן לרכוש אותם גם באתר האינטרנט שלנו עם משלוח עד הבית.

לקוחות מרוצים מספרים

ערכת החורף המשתלמת

339 ש״ח

שליח עד הבית חינם בהזמנה מעל 250 ש״ח

רוצים לשמוע עוד על אתגרי החורף של ילדיכם?

לתשומת לבכם: מוצרי ד”ר קיי אינם תרופות. חברת ד”ר קיי ישראל בע”מ מבקשת להדגיש שהמידע המופיע באתר ו/או בכל עלון ו/או בכל אמצעי פרסום אחר של החברה ו/או מידע שנמסר ע”י נציגינו איננו מידע רפואי ולא נועד להעביר מסרים בריאותיים כלשהם ואין בשום אופן לראות בו התוויה רפואית כלשהי או המלצה לטיפול בבעיה רפואית כלשהי וכי בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר של החברה, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן הקושרות בין שימוש במוצר לבין שינוי במצבו הבריאותי של הצרכן, הינן על אחריותו של הצרכן בלבד. בכל שאלה שבבריאות או ברפואה יש בכל מקרה להיוועץ ברופא ו/או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים של אנשי מקצוע מוסמכים בתחום הרפואה. תוכנו של האתר, על כל הנאמר בו, מעולם לא נבדק ע”י משרד הבריאות.