הראש מלא בדאגות? לחץ ומתח? במיוחד בימים אלה – זה טבעי לגמרי. סדרת טרנקיל של ד״ר קיי מכילה טיפות מרכיבים טבעיים בלבד לימים וללילות טובים יותר!

מי אנחנו?

הסיפור של ד”ר קיי מתחיל לפני למעלה מ-50 שנה. משפחה ששורשיה עמוקים בתורת הצמחים המסורתית שבשילוב פיתוח מתקדם, הפכה למותג משגשג. בחיבור בין מסורת וקידמה מביאה ד”ר קיי את בשורת הצמחים בצורה מדויקת ועדינה בשיטת המיצוי הדינמי. ד”ר קיי היא מובילת שוק בפתרונות טבעיים לכל המשפחה, ואצלה תמצאו מענה שלם לכל אתגר עמו ילדכם יתמודד.

טרנקיל FEEL

להרגיש טוב יותר לאורך כל שעות היום
זה לא משנה אם מדובר בתקופה הנוכחית או בשגרה עמוסה, משברים רגשיים או פחד לקראת משהו (גם אם הוא חיובי ומרגש), חשוב לתמוך בגוף שלנו ובנפש כדי לעבור את התחושות האלו באופן טבעי ונינוח.

טרנקיל FEEL לילה

כאשר אנחנו לחוצים, מודאגים, או חוששים ובאופן כללי לא רגועים השינה היא לעיתים קרובות הדבר הראשון שמושפע ונפגע. שינה טובה היא אחת הדרכים החשובות לחזרה לשלווה ותפקוד מיטבי.

טרנקיל CHILL

לגילאי 6-18. להיות צעיר זה לא פשוט בכלל, עומס, לחץ, לימודים, מבחנים, חברים, בנים, בנות, דאגות והרבה התמודדיות. כל כך חשוב בכול גיל ובוודאי בגילאים אלו למצוא נינוחות ורוגע כללי, להתעודד, להשקיט מחשבות ולהתמודד עם לחץ בצורה מיטבית.

טרנקיל SOS

כשהכול לחוץ, חסר אויר, פעימות מהירות והכול מציף. שקט פנימי שווה להוסיף. במצבי קיצון, תחושת חרדה כשהכול סוער וצריך להשקיט.

יותר משתלם לקנות במארז

טרנקיל FEEL יום ולילה – שקט ושלווה, ביום ובלילה. תחזוקה 24/7 בתקופת לחץ ומתח.

ד”ר קיי פרוסים בכל הארץ

מוצרי ד”ר קיי משווקים בסופר פארם, Be של שופרסל, ניצת הדובדבן וכמעט בכל חנות טבע ובבתי המרחקת הנבחרים בישראל. ניתן לרכוש אותם גם באתר האינטרנט שלנו עם משלוח עד הבית.

המלצות מלקוחות

לתשומת לבכם: מוצרי ד”ר קיי אינם תרופות. חברת ד”ר קיי ישראל בע”מ מבקשת להדגיש שהמידע המופיע באתר ו/או בכל עלון ו/או בכל אמצעי פרסום אחר של החברה ו/או מידע שנמסר ע”י נציגינו איננו מידע רפואי ולא נועד להעביר מסרים בריאותיים כלשהם ואין בשום אופן לראות בו התוויה רפואית כלשהי או המלצה לטיפול בבעיה רפואית כלשהי וכי בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר של החברה, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן הקושרות בין שימוש במוצר לבין שינוי במצבו הבריאותי של הצרכן, הינן על אחריותו של הצרכן בלבד. בכל שאלה שבבריאות או ברפואה יש בכל מקרה להיוועץ ברופא ו/או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים של אנשי מקצוע מוסמכים בתחום הרפואה. תוכנו של האתר, על כל הנאמר בו, מעולם לא נבדק ע”י משרד הבריאות.