להגיע מוכנה ללידה עם התמציות של ד״ר קיי

אנו מזמינים אותך לצעוד איתנו יחד בדרך המרגשת ללידה

מי אנחנו?

הסיפור של ד״ר קיי התחיל לפני למעלה מ-50 שנה. משפחה ששורשיה עמוקים בתורת הצמחים המסורתית העבירה את הידע מדור לדור, מאם לבת, ובשילוב של מסורת עם קידמה נולד המותג המשגשג ד״ר קיי. מייסדת החברה היא תומכת לידה שליוותה במרוצת השנים מאות רבות של לידות וצברה מומחיות מיוחדת בתהליך הלידה ובשילוב החשוב של ידע בלעדי מתורת הצמחים בתהליך הלידה. בד״ר קיי אנחנו מתמחים ברקיחת ובשיווק תמציות צמחים עדינות, מדויקות ויעילות המבוססות על ידע בלעדי. ליווינו לאורך השנים עשרות אלפי יולדות מרחבי הארץ והעולם.

10 סיבות טובות לבחור בתמציות הצמחים של ד״ר קיי

1

התמציות שלנו מבוססות על ניסיון, ידע עמוק ובלעדי בתחום הלידה ובעולם הצמחים.

2

פיתוח המוצרים בשיטת המיצוי הדינמי המאפשרת לשמר את האיכויות הגבוהות המצויות בצמח, ולרכז אותן במינימום תמצית המבטיחה מקסימום השפעה.

3

ייצור במפעל העומד בפיקוח משרד הבריאות ותחת התקנים המחמירים ביותר כגון Iso, Haccp ו-Gmp.

4

מוניטין רב בקרב נשות מקצוע בתחום ההיריון והלידה.

5

100% טבעי – כל התמציות שלנו עשויות מרכיבים טבעיים בלבד.

6

קל לספיגה – מרקם נוזלי לספיגה מירבית ומהירה בטעם מתוק וטעים ללא תוספת סוכר.

7

פריסה בלמעלה מ-500 נקודות מכירה ברחבי הארץ ובחו”ל.

8

ניתן להזמין באתר האינטרנט שלנו ולקבל את המוצר עם שליח עד הבית.

9

מלווים אתכן בכל רגע ומעמידים לרשותך קו תמיכה טלפוני וב-WhatsApp.

10

כשרות מהודרת של בד”ץ.

ריכוך צוואר הרחם

במשך כל תקופת ההיריון הגוף שלנו חווה שינויים על מנת להכין את עצמו ללידה: האגן מתרחב, השרירים עוברים תהליך הרפיה, מפרקי האגן מתרככים. אחד האיברים שחשוב שתכירי הוא צוואר הרחם שלך.

צוואר הרחם הוא איבר בצורה גלילית שלאורך ההריון הוא ארוך ונוקשה וזאת על מנת להפריד את העובר מהסביבה החיצונית.

בלידה אנחנו רוצים שצוואר הרחם יהיה רך, קידמי ו”מחוק” בשפה מקצועית. דמייני לעצמך גוש פלסטלינה שבמגע ראשון הוא נוקשה אך ככל שנלוש ונכין אותו הוא יהפוך לגמיש ורך יותר, כך צוואר הרחם.

אנו ממליצים על פי תורת הצמחים לתמוך בתהליך ריכוך צוואר הרחם באמצעות תמצית פלור.

גמישות טונוס הרחם

גמישות טונוס הרחם הרחם הוא בעצם שריר שמתכווץ ובזמן הכיווץ נוצר לחץ בחלק העליון של הרחם (ה”פונדוס”). כשיש כיווץ התינוק נדחף כלפי מטה. טונוס הרחם זהו הכוח לכווץ ולשחרר את הרחם.

דמייני גומייה חדשה: היא נוקשה ודורשת מתיחה חזקה וככל שנמתחת יותר פעמים היא הופכת רפויה. בלידה, אנחנו שואפות ל”גומייה” כלומר לטונוס שרירי הרחם ב גמישות מיטבית.

אנו ממליצים על פי תורת הצמחים לתמוך בתהליך הכנת טונוס שרירי הרחם ללידה באמצעות תמצית פארטוקל.

ד”ר קיי איתך גם אחרי הלידה

הלידה עברה בקלות ובהצלחה. מזל טוב! הטיפול בעצמך עכשיו הוא חשוב כמו הטיפול שאת מעניקה לילד/ה שלך. אנחנו ממליצים לתמוך בתהליך החזרה המהירה לשגרה באמצעות תמצית פוסקל.

ד״ר קיי מציעה לך מעטפת שלמה של מוצרים להיריון ולידה

לצד תמציות הצמחים ד”ר קיי נותנת לך מענה שלם ללידה עם שמן שקדים, שמן לעיסוי פרינאום, שפתון תפוז ללידה, מילקל, אמוריס, אפטרקל וטרנקיל.

סיפורי הצלחה

מעט מהתגובות שאנו מקבלים יום יום מנשים בכלל ונשות מקצוע בפרט: יולדות, מיילדות ודולות שעושות שימוש רב בתמציות שלנו וממליצות לקחת אותן לפני הלידה ולאחריה.

מה דולות חושבות על המוצרים שלנו?

לתשומת לבכם: מוצרי ד”ר קיי אינם תרופות. חברת ד”ר קיי ישראל בע”מ מבקשת להדגיש שהמידע המופיע באתר ו/או בכל עלון ו/או בכל אמצעי פרסום אחר של החברה ו/או מידע שנמסר ע”י נציגינו איננו מידע רפואי ולא נועד להעביר מסרים בריאותיים כלשהם ואין בשום אופן לראות בו התוויה רפואית כלשהי או המלצה לטיפול בבעיה רפואית כלשהי וכי בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר של החברה, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן הקושרות בין שימוש במוצר לבין שינוי במצבו הבריאותי של הצרכן, הינן על אחריותו של הצרכן בלבד. בכל שאלה שבבריאות או ברפואה יש בכל מקרה להיוועץ ברופא ו/או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים של אנשי מקצוע מוסמכים בתחום הרפואה. תוכנו של האתר, על כל הנאמר בו, מעולם לא נבדק ע”י משרד הבריאות.