ההמלצה של קרן

לקראת הלידה השנייה (לאחר לידה ראשונה קשה (24 שעות בחדר לידה…) וטראומטית), שמעתי מחברות המלצות חמות על הטיפול ההומיאופתי של לינוי ועל העזרה של התכשירים בלידה שלהן.
החלטתי לנסות, ויצרנו קשר עם לינוי. היחס החם, הליווי המסור והצמוד שלה אפשרו לי לעבור את תהליך הלידה בקלות יחסית. והשאירו לי טעם של עוד….

פניתי ללינוי גם בעזרה לדלקות גרון חוזרות, הטיפול של לינוי הפחית באופן משמעותי את הצורך שלי בשימוש חוזר באנטיביוטיקה.
היופי הנוסף לטעמי, בגישת הטיפול של לינוי, זו העובדה שאין פה ‏התנגדות מוחלטת לרפואה קונבנציונאלית. הרגשתי שגם אם רציתי לשלב טיפול הומאופטי עם רפואה קונבנציונאלית לינוי זרמה עם בקשתי ועזרה לי לשלב ביניהם.
ההמלצה שלי היא לגביי עצמכן , נסו טיפול הומיאופתי זה עובד.

ממשפחת קורן

ללינוי הופמן

בתאריך ה-18.02.09 התאשפזתי בהילל יפה עם ירידת מים, ללא צירים. למחרת בבוקר, החל צוות בית החולים להפעיל עלי לחץ לקבל פיטוצין ובכך לזרז את תהליך הלידה. מאחר ורצוני היה בלידה טבעית ללא אפידורל, ומניסיוני הקודם שזה לא אפשרי, סירבתי והתחלתי לחפש דרך טבעית לזרז את הלידה. לשמחתי הרבה הגענו בהמלצה ללינוי. לינוי מיד נחלצה לעזרתי באהבה ומסירות שנתנו תחושה של היכרות מוקדמת. הדאגה והאכפתיות שלה נגעו לליבנו. לינוי הגיעה לבית החולים עם תמציות “מזרזות” ונשארה עימי לשיחה והיכרות ראשונית. במהלך השעות הבאות היינו בקשר טלפוני כשאני שותה את התמציות אותן השאירה. בשעות אלו החלו כאבים שהרגישו כצירים. בסביבות השעה 20:00 הגיעה לינוי בהפתעה לבית החולים כדי לדרוש בשלומי. בשלב זה כבר הייתי עם צירים חזקים מאוד ופתיחה רבה במחלקת הנשים. לינוי נשארה עימי לאורך כל המעבר עד לחדר הלידה כשהיא עוזרת לי בכל ציר וציר. העזרה היתה רבה, הן מההיבט הפיסי, בעיסויים שהיא עשתה לי והן בהיבט הנפשי רוחני. כשלינוי אמרה לי: “את מצוינת” ידעתי שאני יכולה לעבור זאת, שאני מסוגלת. זה נתן לי המון כוח להמשיך. אין מילים שיוכלו לתאר את ההרגשה שהיתה לי בנוכחות לינוי ברגעים הקשים. אנו מודים על שיצא לנו להיות במחיצתה ברגעים אלו של אושר.

רוב תודות.
משפחת קורן המורחבת…

ערכה לחדר לידה

שמעתי על ערכת הלידה משכנה שסיפרה לי שהיא לקחה טיפות הומואופתיות שמאוד עזרו לה למהלך הלידה ואף עזרו לה לגרום להיפוך של העובר בשבוע מאוד מתקדם של ההריון.
שמעתי את זה ומיד חשבתי לעצמי שכדאי לי גם לנסות ושאין לי מה להפסיד.
התקשרתי ללינוי וסיפרתי לה בדיוק את כל הצרכים שלי ואת החששות שלי יש לי עוברים מאוד גדולים – 4 ק”ג ואני בחורה קטנה וצרה ולכן כל לידה מהווה עבורי קושי וחששות אדירים
התחלתי לקחת את הטיפות של קל לידה.
בתאריך המשוער הגעתי לביקורת אצל הרופא שלי והפלא ופלא הייתה לי פתיחה 5 ס”מ ללא צירים וללא כאב ובנוסף הייתה מחיקה כמעט מלאה.
הודות לך הלידה התקדמה היטב. לאורך כל הלידה לינוי היתה איתי בקשר טלפוני וחיזקה ועזרה מאוד.
גם לאחר הלידה השתמשתי בארניקה שעזרה לי להתאושש במהירות.
בלידה השנייה שעברתי עם לינוי לקחתי כמובן את הטיפות קל לידה ובאמת הייתה פתיחה סביבות התאריך המשוער אבל מה שהיה מדהים בעניי היה שבאמצע הלידה מאחר והעובר היה מאוד גדול היתה פתיחה 9 ס”מ אבל הראש של העובר עדיין לא היה מספיק למטה
והרופא התחיל לדאוג כי גם התחילה ירידה בדופק של העובר.
ביקשתי מבעלי שהתקשר ללינוי והיא נתנה לו הוראות שאני אשתה מבקבוק נוסף שנמצא בערכה שתפקידו לגרום לירידה של הראש למטה.
שתיתי את הטיפות עם המים ותך שניות הרגשתי ממש איך הראש יורד למטה ושבאמת הרופא בדק וראה שהראש ירד ואפשר ממש לעבור לשלב הלחיצות.
בעניי זה היה ממש כמו נס שעזר לי מאוד ונתן לי כוח להמשך הלידה ומנע ממני הסתבכויות
אני אסירת תודה ללינוי ומאוד ממליצה לכל חברותיי ההריוניות להשתמש בה.

מכתב תודה מענבל

שלום לינוי,
רציתי להודות לך ולהומאופטיה על העזרה במהלך ההריון, הלידה ואחריה…
במהלך ההריון גיליתי באמצע חודש שמיני שהעוברית שלי נמצאת במצב עכוז… לא נעים ואפילו קצת מלחיץ כשרופא הנשים מתחיל להציע לי לעשות קיסרי, אם היפוך חיצוני לא יעזור עד הלידה…
היה לי ברור שרפואה אלטרנטיבית תעזור, אז התחלתי בכך שהלכתי לטיפול בדיקור סיני. המשכתי לעשות בבית את הטיפול שהיה צריך, אך לא הרגשתי שזה היה לי נכון והפסקתי . פניתי לאינטרנט וקראתי עצות סבתא למיניהם וביניהם משהיא שסיפרה שכדאי לבדוק בספריה האם ספר התנ”ך או ספר קודש אחר יושב הפוך על המדף. נשמע מצחיק, אך הלכתי לבדוק בספריה, ובין כל הספרים הרבים שיש לנו בבית, אכן היה ספר אחד הפוך ולמרבה הפלא היה זה ספר התנ”ך… הפכתי אותו חזרה ותהיתי האם למחרת ארגיש את ההיפוך, אך גם זה לא עבד. לבסוף החלטתי שאנסה את הטיפול בהומאופתיה. בתום שלושת הימים שבהם לקחתי את התמציות ההומאופטיות שלינוי רקחה לי, הקסם קרה ובאמצע הלילה, באמצע הגיחות הקבועות שלי לשירותים, אמרתי לבן זוגי שאני חושבת שהעוברית התהפכה… למחרת בערב כבר היה לי ברור שהיא התהפכה כשהרגשתי אותה משהקת בבטן והראש היה כבר למטה… הקסם קרה ואני הייתי מאושרת, כי למחרת תכננתי ללכת לאולטרסאונד. תוך פחות משבוע מרגע הגילוי ותוך שלושה ימים מרגע שלקחתי את ההומאופטיה, העוברית בבטן שלי התהפכה…

אחרי ניסיון מוצלח זה פניתי ללינוי גם בעניין לא נעים נוסף והוא טחורים…. בסוף חודש השמיני להריון, יצאו לי מספר טחורים מדממים, מיותר לציין שזה מאוד לא נעים וגם שורף ומציק. שוב פניתי לדיקור סיני ושיאצו אצל המטפל שביקרתי אצלה קבוע במהלך ההריון, זה אמנם עזר ליום יומיים, אך לא נתן מענה קבוע. שוב פניתי ללינוי, אשר ציידה אותי במספר בקבוקים המיועדים למטרה זו. תוך יומיים שלושה כבר היתה הטבה משמעותית והפסקתי לדממם ומרבית הטחורים התכווצו להם חזרה… אז כבר החלטתי בוודאות שזה פשוט קסם איך שההומאופטיה עבדה על הגוף שלי והחלטתי לצייד את עצמי בערכת הלידה של לינוי.

את כל סיפור הלידה ולפני הלידה אני לא אספר מפאת קוצר היריעה, אך אני יכולה רק להביע את תודתי ללינוי, קודם כל על המוצרים הנפלאים שעבדו איתי כמו קסם וכן על הליווי הטלפוני האישי, הזמינות והנכונות לעזור גם בשעות לא קונבנציונליות על מנת לדייק את השימוש בתמציות ההומאופטיה…
לסיום אני חייבת לציין שגם בלידה הקודמת, עשיתי שימוש בהומאופטיה אך מתוצרת אחרת, אולם לא הרגשתי שזה עשה שינוי כל כך משמעותי ולא יכולתי להצביע על תוצאות כל כך ברורות כמו במקרה של ההומאופטיה של לינוי. אני בכל אופן יודעת לאן אני אחזור כשאצטרך מענה נוסף בתחום ההומאופטיה… ואני יכולה רק להמליץ בחום לכולם לחוות ולהתנסות…

בברכה,
ענבל
יולדת טריה ולקוחה מרוצה

סיפור הלידה של אמיר

הלידה של אמיר שלנו התחילה בטפטוף של מי שפיר ביום שלישי בבוקר, בחופש פורים.
הגענו לבית חולים לניאדו בנתניה, כדי לוודא שמדובר בירידת מים, והתאשפזנו שם במחלקת נשים, מחכים לצירים שיבואו… אבל הם לא באו.
אחרי 24 שעות ללא צירים, פגשנו במקרה את המיילדת האחראית על ה”מרכז ללידה טבעית” בלניאדו, שם רצינו ללדת. סיפרנו לה על המצב, וביקשנו טיפים ל”הבאת צירים”. היא המליצה לנו על הומיאופתיה והפנתה אותנו לבית מרקחת “הנשיא” בנתניה.
תוך שעה היו בידינו 6 בקבוקונים עם תרופות הומיאופתיות וכרטיס הביקור של לינוי.
משלב זה דיברנו בטלפון עם לינוי כל כמה שעות, והיא הדריכה אותנו באיזה תרופות להשתמש בהתאם להתקדמות הצירים.
בלילה של יום רביעי התחילו צירים, כל רבע שעה בערך, טובים ויעילים… אך ביום חמישי בבוקר, כשהתחילה שגרת הבוקר של המחלקה (מוניטור, ביקור רופאים…) הצירים שוב נעלמו.
היינו די מיואשים בשלב זה, אך המשכנו להיות בקשר עם לינוי, ולקבל ממנה עידוד והדרכה.
בחמישי בצהריים החלטנו שאם אין צירים, לפחות ננצל את הזמן למנוחה, כדי לאגור כוח ללידה עצמה.
זוגי נרדם על מיטה פנוייה במסדרון, ואני במיטה במחלקה. אחרי רבע שעת שינה קמתי עם ציר חזק, ועם דחף ללחוץ… הערתי את זוגי ובהליכה איטית הגענו לחדר הלידה, שם הסתבר שאני יכולה להתחיל לדחוף! תוך רבע שעה אמיר כבר היה בחוץ, בוכה בזרועותיי…
שנינו היינו המומים מכך שהלידה התקדמה כל כך מהר וכמעט ללא צירים… זאת הייתה חווית לידה מדהימה ואני מאושרת שיכולתי ללדת בלידה טבעית כמו שרציתי.
אחרי הלידה לינוי ספרה לנו שאחת התרופות שבהם השתמשנו יכולה לעזור לקדם את הפתיחה גם ללא צירים!
אין לנו מילים להודות ללינוי ה”דולה הטלפונית” שלנו, על התמיכה והעידוד שלה, ביום ובלילה. לא האמנתי שלהומיאופתיה יכולה להיות השפעה גדולה כל כך על תהליך הלידה. מומלץ בחום לכל אישה לפני לידה!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות