מי אנחנו?

הסיפור של ד”ר קיי מתחיל לפני למעלה מ-50 שנה. משפחה ששורשיה עמוקים בתורת הצמחים המסורתית אשר בשילוב פיתוח מתקדם, הפכה למותג משגשג. בחיבור בין מסורת וקידמה מביאה ד”ר קיי את בשורת הצמחים בצורה מדויקת ועדינה בשיטת המיצוי הדינמי. ד”ר קיי היא מובילת שוק בפתרונות בעלי רכיבים טבעיים בלבד לילדים, ואצלה תמצאו מענה טבעי ושלם לכל אתגר עמו ילדכם יתמודד.

ד״ר קיי לילדים

הילדים היקרים שלנו בתחילת חייהם מפתחים את מערכת החיסון שלהם. לכן, טבעי שהם יחלו פעמים רבות במהלך השנים הראשונות לחייהם. איך לטפל בהם זו הבחירה שלכם.

גזים

גזים אצל ילדים זו תופעה שכיחה וההתמודדות איתה יכולה להיות לפעמים אתגר הורי לא פשוט. הסיבה לגזים איננה ידועה בוודאות אבל מקובל לייחס אותה לחוסר בשלות של מערכת העיכול. כאשר העובר ברחם הוא מקבל מזון מפורק דרך חבל הטבור מהאם ומחזיר אליה פסולת אותה היא יודעת לפנות. לאחר הלידה נדרש הילד להתחיל וללמוד לעכל מזון בעצמו, וגזים הם אחת התופעות של אתגר זה. אז איך אפשר להתמודד עם כאבי הגזים? הקשיבו ללינוי הופמן בסרטון הבא וגלו בעצמכם.

ליקצ׳יק יום + לילה

סליפצ׳יק

שלווה ונינוחות

בין אם זו נסיעה ברכב או כניסה לטקס שינה, במהלך היום או בלילה, הרבה יותר נעים לשהות במחצית הילד שלנו כשהוא רגוע ונינוח. רוצים לדעת איך אפשר לסייע לילדים להירגע באמצעות רכיבים טבעיים? הקשיבו ללינוי הופמן  בסרטון הבא.

בקיעת שיניים

התחלתם את תקופת בקיעת השיניים? תקופה מאתגרת ללא ספק. אני ממליצה לא לאלחש את הכאב באמצעות משככי כאבים אלא לעזור למנגנונים הטבעיים של הגוף לחזק את יכולתו  הטבעית להתמודד עם הכאב. בואו ללמוד על מנגון הכאב בגוף ואיך אפשר לסייע לילדכם בצורה טבעית בשלב בקיעת השיניים. צפו בלינוי, מנכ”לית ד״ר קיי ומומחית לצמחי מרפא, מסבירה על כל מה שצריך לדעת.

קמילצ׳יק

סטופצ׳יק

עצירות

עצירות אצל ילדים היא תופעה שכיחה מאוד ועלולה להיגרם בעקבות גורמים שונים , עצירות מתאפיינת בחוסר של מתן צואה למשך כמה ימים ונראה את הילד לרוב מתמודד עם כאב בטן, מתאמץ מאוד בניסיון להתפנות ללא הצלחה. מצב זה עלול לייצר תסכול עבור ההורים והרשו לנו להרגיע – יש פתרונות מרכיבים טבעיים שיכולים מאוד לעזור. הקשיבו ללינוי הופמן, מנכ”לית Dr. K, מומחית לצמחי מרפא ורוקחת טבעית, מסבירה על התופעה המוכרת.

ד”ר קיי פרוסים בכל הארץ

מוצרי ד”ר קיי משווקים בסופר פארם, Be של שופרסל, ניצת הדובדבן וכמעט בכל חנות טבע ובבתי המרחקת הנבחרים בישראל. ניתן לרכוש אותם גם באתר האינטרנט שלנו עם משלוח עד הבית.

לקוחות מרוצות ממליצות

הערכה הראשונה המשלתמת

295 ש״ח

שליח עד הבית חינם בהזמנה מעל 250 ש״ח

לקוחות מרוצות מספרות

לתשומת לבכם: מוצרי ד”ר קיי אינם תרופות. חברת ד”ר קיי ישראל בע”מ מבקשת להדגיש שהמידע המופיע באתר ו/או בכל עלון ו/או בכל אמצעי פרסום אחר של החברה ו/או מידע שנמסר ע”י נציגינו איננו מידע רפואי ולא נועד להעביר מסרים בריאותיים כלשהם ואין בשום אופן לראות בו התוויה רפואית כלשהי או המלצה לטיפול בבעיה רפואית כלשהי וכי בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. החלטה על רכישת מוצר של החברה, כמו גם החלטה על שימוש בו ו/או הסקת מסקנות כלשהן הקושרות בין שימוש במוצר לבין שינוי במצבו הבריאותי של הצרכן, הינן על אחריותו של הצרכן בלבד. בכל שאלה שבבריאות או ברפואה יש בכל מקרה להיוועץ ברופא ו/או להשתמש במקורות מידע אמינים ומהימנים של אנשי מקצוע מוסמכים בתחום הרפואה. תוכנו של האתר, על כל הנאמר בו, מעולם לא נבדק ע”י משרד הבריאות.