הכירי את מוצרי ד"ר קיי

בדיוק מה שאת צריכה!

הכנות ללידה עם ד”ר קיי

הלידה מתקרבת בצעדי ענק.

השבועות עוברים, ויחד עם ההתרגשות מהאירוע שעומד לשנות את חייך יש גם חשש ולחץ טבעיים, כי בכל זאת, מדובר באירוע שדורש מאמץ פיזי ונפשי מהסוג העוצמתי ביותר שהגוף יחווה בחייו.

 

במהלך ההריון, הגוף מכין את עצמו לקראת הלידה, אבל גם לך יש את המקום להתכונן: אימון על נשימות, הכרת תנועתיות, עיסויים ועוד – הם חלק מההכנה האקטיבית שלך ללידה. הכנת הגוף ללידה היא קריטית, וחשוב לדעת שלמרות שמדובר בעניין פיזי, הוא משפיע מאוד גם על הנפש, התודעה והמצב המנטלי שלך לקראת הלידה: עיסויים, תרגילים, קורס הכנה ללידה או נטילת תמציות צמחים, כל אלה בעצם עוזרים לך להתרגל לרעיון שזה עומד לקרות, התרגלות שתעזור לך מאוד ברגעים הקשים בחדר הלידה, שמושפעים מאוד מהמצב המנטלי והנפשי שלך.

 

חשוב שלאורך הדרך, לצד החששות הטבעיים, תזכרי כי יש לך את הכוח לעזור לגוף לעבור את הלידה בצורה הכי טובה וקלה שאפשר,עם כמה שפחות נזקים, ועם החלמה מהירה.

 

דווקא בתקופת הכנות ללידה שבה נדמה שלגוף חיים משל עצמו, חשוב לזכור שבמובנים רבים – גם לך יש שליטה על מה שעומד לקרות. נצלי את הכוחות הטבעיים שלך ואת כוחות הטבע בשביל לחוות את הלידה בצורה הטובה ביותר, ואל תפסיקי להזכיר לעצמך שאת יכולה.

 

שתהיה לך לידה קלה 🙂

 

המידע המפורט לעיל הינו מידע כללי לצרכי העשרה.
בכל בעיה בריאותית יש להתייעץ עם רופא והסתמכות על המידע המפורט לעיל היא על אחריות הקורא בלבד.

איך מתמודדים עם לחץ וחרדה?

עוד משנותיו הראשונות של האדם הקדמון, כשהיה נתקל בחיות טורפות, היה חווה לחץ וחרדה המלווים בזיעה, דופק מואץ ורגישות לסביבה, שהובילו אותו לנקוט באחת משתי אפשרויות: להתמודד או לברוח כהגנה. חשוב לציין שתגובות אלו הן התגובות הטבעיות למצב הזה.

X

נשות מקצוע

נשות מקצוע מתחום ההריון והלידה יכולות להנות ממוצרי ד"ר קיי ייעודיים ומקצועיים למרחב הלידה.

הרשמה לנשות מקצוע

נשות מקצוע מתחום ההריון והלידה יכולות להנות ממוצרי ד"ר קיי ייעודיים ומקצועיים למרחב הלידה.

ליקצ׳יק לילה

המוצר המושלם בשביל ליקצ׳יק יום!

75.00

ליקצ׳יק יום

המוצר המושלם בשביל ליקצ׳יק לילה!

75.00