שליח עד הבית חינם בהזמנות מעל 149 ש"ח
נשמח להיות בקשר בצ'אט או בטלפון 077-3310210 בשעות הפעילות 8:00-17:00
שליח עד הבית חינם בהזמנות מעל 149 ש"ח
נשמח להיות בקשר בצ'אט או בטלפון 077-3310210 בשעות הפעילות 8:00-17:00

מאת: לינוי הופמן

הדבר שהכי גורם לי לתחושת גאווה זה בכל הקשור לאמהות שלי. היום אני באופן רשמי כבר מניקה מעל 5 חודשים הנקה מלאה את ביתי השלישית. לכאורה, לא ביג דיל, אולם, בעייני זה דווקא עיניין גדול מאוד, כי אולי הנקה זה הדבר הכי טבעי בעולם, אבל לא בטוח שזה נכון בעולם כפי שאנחנו חיים אותו.

אני שמה בצד לרגע את הנושא שהנקה מלאה דורשת התמסרות ותלות גדולה מאוד ואני מתייחסת לכל הקשיים מסביב: יש חלב או אין חלב, גודש, דלקת או סתימה, פצעים וסדקים ובקיצור שלל “המתנות” שעלולות להתלוות לחוויה כל כך ייחודית, למתנת האלוקות שנקראת הנקה. אולם, הידיעה שההנקה ממלאת תפקיד חשוב בבריאות התינוקת שלי ובונה קשר עמוק ומיוחד ביני לבינה מהרגע הראשון ממש, ובכל הנקה הקשר מתחזק יותר, עוזרת לי ולנשים כמוני לממש את ההנקה למרות אותם קשיים שעלולים להיתקל בהם.

ישנן נשים שיאמרו שהנקה לא מתאימה להן או שאינן מצליחות, – אני לא שיפוטית כלפיהן – זה בסדר גמור מבחינתי כשאמא מחליטה לא להניק. יחד עם זה, חשוב לי שנשים תדענה שרוב האמהות שנתקלות בקשיים בהנקה וישנם לא מעט כאלה יכולות בהחלט להתגבר על האתגרים שמתלווים להנקה. קשה להאמין, אבל הייתי צריכה ללדת את ביתי השלישית בשביל להבין עד כמה העזרה של אשת מקצוע בתחום ההנקה יכולה לעזור ולשנות את כל חווית ההנקה.

המידע המפורט לעיל הינו מידע כללי לצרכי העשרה.
בכל בעיה בריאותית יש להתייעץ עם רופא והסתמכות על המידע המפורט לעיל היא על אחריות הקורא בלבד.

לקוחות יקרים!
   במיוחד לעת הזו שירות המשלוחים עד הבית עובד כרגיל
עד 3 ימי עסקים – חינם בהזמנה מעל 149 ש"ח
ומסובסד בהזמנה מתחת ל-149 ש"ח.

בריאות שלימה,
ד"ר קיי ישראל בע"מ

שינוי גודל גופנים
ניגודיות