הסיפור שלנו

חברת ד”ר קיי ישראל בע”מ הוקמה מתוך אמונה בדרך חיים טבעית ומתוך רצון אמיתי לאפשר לכל המאמין בדרך זו פתרונות טבעיים, זמינים ונגישים.

מוצרי חברת ד”ר קיי ישראל בע”מ מספקים מגוון רחב של תמציות המתמחות בהריון, לידה והנקה, ילדים ומבוגרים. המוצרים שלנו מבוססים על ידע בלעדי וניסיון מקצועי רב שנים עם אלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ ובעולם.

מוצרי חברת ד”ר קיי ישראל בע”מ מבוססים על פורמולות ייחודיות ומיוצרות במפעל העומד בכל תקני האיכות על מנת להבטיח את טיב ואיכות המוצרים.

אנו רואים חשיבות גדולה בזמינות ובתמיכה המקצועית שלנו ללקוחותינו. על מנת לאפשר שילוב קל ופשוט של המוצרים שלנו בחיי היום-יום שלך ושל בני ביתך, אנו מעמידים לרשותך קווי תמיכה פתוחים, באמצעות המייל והטלפון – בהם ניתן ליצור איתנו קשר.

בכל שאלה או בעיה, נשמח אם תפנו אלינו…

סדרת המוצרים של ד”ר קיי

הפורמולות שלנו עוברות תהליך הכנה מיוחד וייחודי במסגרתו אנו עושים שימושים במינונים מדויקים על מנת לאפשר לכל המשפחה לעשות בהם שימוש.

השיטה שלנו

שיטת ד”ר קיי משלבת את היתרון של קניה עצמית, ללא צורך בייעוץ פרטני ויקר, המבטיחה מחירים נוחים וללא השקעה כספית גדולה, עם היתרון העצום של מקור תמיכה מקצועי, אמין וזמין, אליו ניתן לפנות והתייעץ בכל שלב – לפני הקניה, במהלכה ולאחריה.

ניסיון, דיוק, איכות.

כל הפורמולות שלנו ייחודיות ומבוססות על ידע וניסיון רב שנים. כאשר אנו מכינים עבורך את התמצית, אנו משקיעים בכך מחשבה רבה ותשומת לב מקסימלית, על מנת להבטיח את איכות חומרי הגלם והמוצר הסופי. תהליך הכנת התמצית מתבצע בתנאים מחמירים, תוך הקפדה מירבית על איכות וטיב התמצית.

המוצרים שלנו מורכבים על טהרת החומרים הטבעיים . בתהליך הכנה מיוחד, שמטרתו להוציא מחומרי המקור את המיטב והמרב. אנו מקפידים על שימוש במספר מצומצם של מרכיבים, כדי לשמור על הפורמולה מדויקת ככל האפשר.

כשרות

כל תמציות המדף (תוספי תזונה) הם בהכשר הבד”ץ – הרב רובין.