שמן לעיסוי פרינאום

 

באיזה שמן כדאי להשתמש לעיסוי הפרינאום

על חשיבותו ויתרונותיו של עיסוי פרינאום כבר דובר רבות, אך השאלה היא באיזה שמן כדאי להשתמש. אז יש כמובן את שמן השקדים הפשוט, המוכר והטוב שהוא משמש בעיקר את המיילדת בחדר הלידה ומומלץ לכל יולדת להגיע עם בקבוק סגור של שמן שקדים (100 מ”ל) לחדר לידה ולתת לשימושה של המיילדת לקראת סוף הלידה על מנת לשמן את האזור ולהקל על יציאת ראש התינוק. אך כאשר אנו רוצות לעשות עיסוי פרינאום מיטבי שמן השקדים לבדו אינו מספיק מאחר  ומעבר לשימון המקום, אין לו שום איכויות התורמות לחיוניות העיסוי. כאשר אנו משקיעות כבר את הזמן והמאמץ בעיסוי הפירינאום במטרה להימנע מקרעים או חתכים בלידה עדיף להשקיע בשמן ייעודי לכך שמכיל שמנים שהאיכויות שלהן תורמות לריכוך ולהגמשת איזור הפרינאום מעבר לשימון בלבד. שמנים המומלצים לכך יהיו שמנים יעודיים המכילים בתוכם: שמן מקדמיה,שמן נר הלילה, שמן קלנדולה ושמנים נוספים עשירים בויטמין E.

פרינו אויל

פרינו אויל של DR.K הינו שמן לעיסוי פרינאום באיכות גבוהה, המיועד נקודתית לעיסוי פרינאום ומגביר את יעילות וחיוניות העיסוי. שמן הפרינו אויל מופק על בסיס שמן הקלנדולה, מועשר בויטמין E ומכיל בתוכו את שמן המקדמיה ושמן נר הלילה. שמן הקלנדולה מרגיע, מרכך ומגמיש את את העור.

  • שמן המקדמיה- שומר על הגמישות והאלסטיות של העור. זהו שמן עדין וקליל העשיר בחומצה פלמיטולאית העוזרת לשמן להיספג בקלות ויעילות. שמן המקדמיה מכיל גם חומצה אולאית, חומצה לינולאית (אומגה 6) וחומצה לינולית (אומגה 3).
  • שמן נר הלילה- מרכך את העור ומגמיש אותו. שמן נר הלילה מכיל את חומצת הגמא-לינולאית (חומצת שומן חיונית מקבוצת אומגה 6) וחומרים מזינים אחרים החיוניים לשיפור האלסטיות של העור.

שילוב של כל השמנים הללו נותן את השמן המושלם לעיסוי פרינאום לקראת הלידה.

 

המידע המפורט לעיל הינו מידע כללי לצרכי העשרה.
בכל בעיה בריאותית יש להתייעץ עם רופא והסתמכות על המידע המפורט לעיל היא על אחריות הקורא בלבד.

 

קטגוריות משוייכות:

הריון ולידה

תגיות משוייכות:

הכנת הגוף ללידה

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך